Toimitsija-/kioskivuorot

B Mestis joukkueen toimitsijaryhmät:                                        

Ryhmä 1                                                                   

EA: Kallio Juha

Pöytäkirja: Piri Janita

Kello: Vesala Janne

Kuulutus: Ristaniemi Päivi

Jäähyt: Ristaniemi, Paakki                                              

Ryhmä 2

EA:Luoma Leena

Pöytäkirja: Kyntäjä Merja

Kello: Porola-Kuuru Soile

Kuulutus: Siipola Tommi

Jäähyt: Huhtasaari, Paananen A

Ryhmä 3

EA:Kuni Mirva

Pöytäkirja: Märijärvi Päivi

Kello: Mirva/Soile/Janne

Kuulutus: Tall Juha

Jäähyt: Rintamäki, Heikkilä

Jos et pääse vuoroosi, hoida itsellesi korvaaja. Kiitos.

Kioskivuorot:

8.9. Orava, Kuni

15.9. Heikkilä, Huhtasaari

29.9. Kallio, Kuuru

30.9. Kyntäjä, Luoma

14.10. Marjomäki, Märijärvi

27.10. Orava, Paakki

3.11. Paananen, Piri

17.11. Rintamäki, Ristaniemi

18.11. Sallila, Siipola

1.12. Tall, Vesala

2.12. Heikkilä, Huhtasaari

9.12. Kallio, Kuuru

 

B Team Suomisarjan joukkueen toimitsijaryhmät:

Toimitsijaryhmä 1:

Kello: Mäkinen Ari

Pöytäkirja: Hakamäki Elina

Kuulutus: Kekarainen Ari

Jäähy: Lahtinen Tapani

Jäähy: Luhtala Juha

Ensiapu: Saarivaara Maarit

Kioski: Luhtala Sanna

Kioski: Ulvinen Marja

Toimitsijaryhmä 2:

Kello: Hilli Kimmo

Pöytäkirja: Liias Marjo

Kuulutus: Tapanainen Jan

Jäähy: Saarivaara Rauno

Jäähy: Tuomiaho Pekka

Ensiapu: Leinonen Sami

Kioski: Kiviluoma Niina

Kioski: Koivisto Elina

Toimitsijaryhmä 3:

Kello: Peltokoski Jari-Markus

Pöytäkirja: Tapanainen Marja

Kuulutus: Tuokko Timo

Jäähy: Korkonen Anssi

Jäähy: Ulvinen Arto

Ensiapu: Liias Mika

Kioski: Korkonen Minna

Kioski: Lehtinen Mirka

Toimitsijaryhmä 4:

Kello: Lehtinen Janne

Pöytäkirja: Katja Niemistö, Tapanainen Marja

Kuulutus: Marjomäki Jaakko

Jäähy: Prusti Jenni

Jäähy: Sarkkinen Juha

Ensiapu: Marjomäki Helena

Kioski: Wright-Tuokko Mari

Kioski: Tiensivu-Peltokoski Tarja

Toimitsijaryhmä VARA:

Kello: Pohtola Janne

Pöytäkirja: Tapanainen Marja

Kuulutus: Tapanainen Jan

Jäähy: Lehto Tuomo

Ensiapu: Tapanainen Marja

Kioski: Kekarainen Ira, Talvitie Katja, Tapanainen Marja

Jos et pääse paikalle, järjestä itselleni tuuraaja, vaihtamalla keskenään toisen toimitsijaryhmän kanssa tai kysymällä VARA ryhmästä tuuraajaa.

B Team kotipelien toimitsijaryhmät:

Päivämäärä Toimitsijaryhmä Koti Vieras
15.09.2018 Toimitsijaryhmä 1. S-Kiekko Team KuKu
29.09.2018 Toimitsijaryhmä 2. S-Kiekko Team TUS
07.10.2018 Toimitsijaryhmä 3. S-Kiekko Team Kiva
21.10.2018 Toimitsijaryhmä 4. S-Kiekko Team Kraft
27.10.2018 Toimitsijaryhmä 1. S-Kiekko Team KieHa
17.11.2018 Toimitsijaryhmä 2. S-Kiekko Team Jeppis
24.11.2018 Toimitsijaryhmä 3. S-Kiekko Team KPK
01.12.2018 Toimitsijaryhmä 4. S-Kiekko Team TUS
09.12.2018 Toimitsijaryhmä 1. S-Kiekko Team Kraft

 

 

 

 

 

 

 

sswsasas

 

  • Bstr_logo
  • reebok
  • eepee
  • atria
  • 11_CCM_Logo_186_PA
  • Pop_pankki
  • 024-tSo-areena_logo
  • Seinäjoen-Sanomat_4v_2rivilogo
  • Interport logo
Mainostoimisto BSTR Luova Konttori Seinäjoki